http://www.cheapjerseyslan.com https://www.wholesalesportsjerseystore.com wholesale jerseys How Much Do Jerseys Cost? How To Frame Sports Jerseys Tips Of How To Find Cheap Nfl Jerseys

Handicap azjatycki

Zakłady bukmacheskie to kategoria zabawy okraszonej lekką nutką hazardu. Chociaż ten forma gry dedykowany jest przede wszystkim osobom żywo zainteresowanym spotkaniami sportowymi. Bez względu na rodzaj sportu, niemalże każdy entuzjasta danej dyscypliny ma ewentualność wysłania kuponu. Po co? Dlatego że ilość sportów jest faktycznie ogromna. Podobnie sprawa wygląda w przypadku rodzajów zakładów. Jednym z ciekawszych, chociaż jednak raczej okazjonalnie spotykanych w Polsce, jest tzw. Handicap azjatycki.

football-stadium
Handicap azjatycki, także handicap europejski, wyobraża możliwość wyrównania szans dwóch, stających do meczu drużyn. Wskutek na fakt, że najczęściej używany jest on w Azji, rzadziej tudzież w Europie, nazwany został mianem „handicap azjatycki”. Grając w ten klasa zakładów wykluczona zostaje opcja remisu dwóch zespołów. Czy w takim razie wzrost szansy na wygraną z 33% do 50%. Do tego, w zależności od siły handicapu, użytkownik ma wybór wygrać nawet w momencie, gdy początkowo obstawiana drużyna przegrała wiadomy mecz. Dodatkowo grając z wykorzystaniem handicapu azjatyckiego przeważnie użytkownik zakładów bukmacherskich otrzymuje o wiele lepszy kurs niż w przypadku, kiedy decyzuje się na obstawienie spotkania sportowego z tak zwaną „podpórką”, a więc 1x bądź też x2.

Sierpień 12, 2013: posted in Zakłady bukmacherskie Brak komentarzy
admin

Więcej informacji

Zobacz posty - Odwiedź stronę

Comments are closed.