http://www.cheapjerseyslan.com https://www.wholesalesportsjerseystore.com wholesale jerseys How Much Do Jerseys Cost? How To Frame Sports Jerseys Tips Of How To Find Cheap Nfl Jerseys

Handicap europejski

534884_377338772395398_1435538228_n

Osoby grające w zakładach bukmacherskich całkiem zdają sobie sprawę z faktu, że w tej okolicy panuje specyficzna klimat oraz… język, w jakim dokonuje się danego obstawienia. Tutaj nawet jedna cyfra jest wstanie zadecydować o wielkiej skombinowanej lub też równie dużej… porażce. Jednym z wystarczająco cyklicznie używanych pojęć jest tak zwany „handicap”. A co epitet to znaczy w praktyce?
Odgadujemy dwa rodzaje handicapów: europejski a także azjatycki. W poniższym tekście skupimy się na zweryfikowaniu rodzaju europejskiego. Handicap europejski jest niezmiernie charakterystyczną mutacją zakładu, która umożliwia graczowi wyrównanie szans obu zespołów w momencie, gdy na boisku spotykają się drużyny sportowe na całego różniące się między sobą klasą. Handicap europejski spotyka się niezmiernie nagminnie w rozgrywkach piłki nożnej. Tu użytkownicy spotkają się z tak zwanym handicap +1 bądź też -1. Co to właściwie znaczy? Handicap +1 zakłada dodanie już na samym starcie jednej bramki dla słąbszej drużyny. W takim przypadku drużyna posiadająca handicap +1 startuje spotkanie sportowe z wynikiem 1:0. Handicap -1 implikuje analogicznie odjęcie jednej bramki drużynie o silniejszej miejsc. W takim przypadku zespół silniejszy startuje mecz z wynikiem 0:1 czyli z jedną, straconą bramką.

Sierpień 12, 2013: posted in Zakłady bukmacherskie Brak komentarzy
admin

Więcej informacji

Zobacz posty - Odwiedź stronę

Comments are closed.