http://www.cheapjerseyslan.com https://www.wholesalesportsjerseystore.com wholesale jerseys How Much Do Jerseys Cost? How To Frame Sports Jerseys Tips Of How To Find Cheap Nfl Jerseys

Jak grać w zakładach sportowych?

football_pic

Osoby początkujące, które chciałyby zapoczątkować swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi powinni – nie zważając na wiedzy sportowej – posiadać wystarczającą ilość informacje związanych z nomenklaturą wspomnianych zakładów. W innym przypadku ciężko będzie im się zorientować w sposobie wysyłania losów.
Zacznijmy od podstawowych oznaczeń, z jakimi użytkownicy z całą pewnością spotkają się podczas wizyty w zakładach bukmacherskich. Oznaczenie za pomocą cyfry „1” to zwycięstwo czy też też remis drużyny bądź zawodnika umieszczonej na pierwszym miejscu. Cyfra „2” oznacza to samo, aczkolwiek odnosi się ona do drugiego miejsca. „1/2” odnosi się przegłosowania efektu w pierwszej połowie spotkania sportowego. „A” to odznaczenie drużyny, która naszym zdaniem otrzyma awans. W przypadku oznaczenia przez litery „G” sytuacja robi się już nieco bardziej trudna. Samo „G” odnosi się do wskazania osoby, która strzeli czołowego gola, a w takim przypadku dodatkowa „1” to główna bramka odjęta przez gospodarzy, „0” to spotkanie sportowe bez goli, i „2” to pierwsza bramka jaką udało się otrzymać drużynie gości. „1-3” to wskazanie na fakt,iż dany zawodnik zajmie miejsce w pionierskiej trójce, atoli „V” zaznaczamy w takim razie, gdy zakładamy, że zawodnik lub też kompletna drużyna odniesie zwycięstwo w obstawianym turnieju albo zawodach.

Sierpień 12, 2013: posted in Zakłady bukmacherskie Brak komentarzy
admin

Więcej informacji

Zobacz posty - Odwiedź stronę

Comments are closed.