http://www.cheapjerseyslan.com https://www.wholesalesportsjerseystore.com wholesale jerseys How Much Do Jerseys Cost? How To Frame Sports Jerseys Tips Of How To Find Cheap Nfl Jerseys

LvBet.pl – zbiór informacji na temat jego opcji.

Dzisiejszy felieton zadedykowany zostanie nowemu bukmacherowi internetowemu o nazwie LvBet.pl – postaram się zrecenzować jego wszelkie działy, oraz dodatkowo usługi, przy pomocy których będziemy mogli stawiać zakłady sportowe w dostępnych działach, rozgrywkach, jak również dyscyplinach dostępnych na stronie bukmachera.

Sam początek, czyli co proponuje bukmacher LvBet.pl ?

Jak widać na witrynie głównej, do naszej dyspozycji są poświęcone działy „Zakłady bukmacherskie” oraz „Zakłady na żywo”. Poniżej naszym oczom ukazuje się tablica zakładów, jakie jesteśmy wstanie obstawiać – naturalnie nie jest to pełna lista zakładów i za taką nie możemy jej uważać. Kiedy przejdziemy do zakładzki „Zakłady bukmacherskie” dopiero wtedy zobaczymy całkowite menu dostępnych specjalizacji sportowych, które będziemy mogli obstawić (patrz obrazek niżej).

lvbet1

Selekcja swego zakładu

Kiedy jesteśmy zdecydowani na dobór danej dyscypliny, wybieramy ją z listy. Zaprezentuje się nam menu, pokazujące wszystkie dostępne ligi – menu jest niesłychanie podobne do tego powyżej, dlatego nie będziemy go pokazywać na dodatkowym obrazku. Jesli jesteśmy zdecydowani na wybór na przykład Ligi Mistrzów, wybieramy dział „Europa” jaki zawiera zakłady właśnie na tego typu rozgrywki, ewentualnie na rozgrywki międzypaństwowe, lub dla przykładu, mecze towarzyskie, czy też spotkania typu Euro.

Kolejnym doborem jest w samej rzeczy „Liga Mistrzów” jaka nas bezpośrednio interesuje i którą pragniemy wybrać do obstawienia interesującego nas spotkania.

W tym momencie obnaża się nam kolejne menu, które przedstawia nam listę spotkań, które jesteśmy wstanie wyselekcjonować (patrz obrazek poniżej).

lvbet2

Przechodzimy do obstawiania!

W zależności od tego, czy chcemy obstawić nasze spotkanie od razu, dając na zwycięzcę meczu, damy radę wybrać jedną z trzech opcji, czyli zwycięstwo drużyny pierwszej, drugiej, bądź po prostu remis.

Jeśli jednak pragniemy wybrać bardziej zaawansowany zaklad sportowy, jesteśmy wstanie posłużyć się doborem znacznika „+153” bądź każdego odmiennego, który symbolizuję liczbę zakładów, jakie możliwe są do obstawienia w danym spotkaniu.

Panel obstawiania zakładów na LvBet.pl

Jeżeli mamy konkretny zakład, jaki pragniemy obstawić, damy radę przejść do omówienia panelu, którym zawieramy zakład na LvBet.pl – jest on widoczny po prawej górnej stronie, w momencie wyboru zakładu na stronie (patrz niżej).

lvbet3Jak widać, jedynym miejscem które uzupełniamy, jest stawka, dzięki jakiej określimy w dole naszą kwotę, jaką damy radę wygrać. Pamiętajmy iż kwota „Możliwa wygrana:” przedstawia nam sumę, jaka nie jest pomniejszona przez podatek, jakkolwiek pole „Podatek 12 % (2.64 PLN) – Stawka: ” obnaża nam już 100% kwotę, którą otrzymujemy od bukmachera, po odjęciu naszego podatku.

Parę słów na zakończenie…

Mamy nadzieję, że ten informator ułatwi wszelkim osobom, jakie są zainteresowane obstawianiem zakładów u nieznanego bukmachera LvBet.pl – jest ono stosunkowo proste, lecz przewodnik był zainspirowany prośbami kilku naszych czytelników, jacy chcieli skorzystać z oferty powyższego bukmachera.

Życzymy wielu wygranych!

Wrzesień 26, 2016: posted in Zakłady bukmacherskie Brak komentarzy
admin

Więcej informacji

Zobacz posty - Odwiedź stronę

Comments are closed.