http://www.cheapjerseyslan.com https://www.wholesalesportsjerseystore.com wholesale jerseys How Much Do Jerseys Cost? How To Frame Sports Jerseys Tips Of How To Find Cheap Nfl Jerseys

Profesjonal Zakłady sportowe

Przedmiot dzialanosci
Przedmiotem działalności firmy jest organizowanie zakładów bukmacherskich na wyniki wydarzeń sportowych, społecznych i politycznych. W zakładach mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie, które przestrzegają regulamin gry. Jest on dostępny w każdym punkcie przyjmowania zakładów. Firma posiada najbardziej interesującą na rynku ofertę, bogatą w mnogość wydarzeń sportowych z całego świata, a w odpowiedzi na indywidualne zapotrzebowanie swoich klientów proponuje również zakłady z dziedziny polityki i świata rozrywki.
Historia
Początki działalności najstarszej firmy bukmacherskiej sektora prywatnego w Polsce jeszcze pod nazwą Profesjonał Sp. z o.o. sięgają 1996 roku, kiedy to firma otrzymała licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie swojej działalności. Profesjonał nieustannie rozwijał i optymalizował swoją sieć punktów. Profesjonał od dłuższego czasu był członkiem międzynarodowej grupy FORTUNA, skupiającej firmy bukmacherskie, która jeżeli chodzi o założenie – wiedzie prym jako historycznie pierwsza w regionie Europy Środkowej.

mobilne zakłady

Profesjonał na przełomie roku 2007/2008 zmienił nazwę na Fortuna zakłady bukmacherskie, tym samym stał się nieodłączną częścią grupy Fortuna. To właśnie Fortuna była pierwszą w historii firmą bukmacherską, która powstała w nowych warunkach po listopadzie 1989 w byłej Czechosłowacji. Stało się to dokładnie w południe, 1 maja 1990r. a jej otwarcie cieszyło się zainteresowaniem tysięcy fanów typowania. Fortuna od samego początku zwiększała i rozszerzała sieć punktów a co za tym idzie, rozwinęła system komputerowy. Z wizją dalszego rozwoju w krajach Europy Środkowej, już w 1991 roku Fortuna rozpoczęła budowę partnerskiej sieci na Słowacji. W roku 2006 firma Terno zmieniła nazwę na Fortuna.

W chwili obecnej marka Fortuna wchodzi również do Polski. Zmiana nazwy Profesjonał na Fortuna zakłady bukmacherskie niesie za sobą kilka pozytywnych zmian, które powinny nie tylko poszerzyć portfolio produktów, ale również poprawić jakości usług. W chwili obecnej do dyspozycji klientów pozostaje 360 punktów na terenie całej Polski.

– STS Dolny slask
– STS Kujawsko Pomorskie
– STS lubelskie
– STS lubuskie
– STS lodzkie
– STS Malopolskie
– STS Mazowieckie
– STS Opolskie
– STS Podkarpackie
– STS Podlaskie
– STS Pomorskie
– STS slaskie
– STS swietokrzyskie
– STS Warminsko Mazurskie
– STS Wielkopolskie
– STS Zachodnio Pomorskie

Styczeń 3, 2017: posted in Zakłady bukmacherskie Brak komentarzy
admin

Więcej informacji

Zobacz posty - Odwiedź stronę

Comments are closed.